برای دریافت برنامه فیتنس  تماس بگیرید

تماس + تلگرام + واتس اپ

09122054471

مربی فیتنس با برنامه تخصصی

برنامه تمرینی فیتنس بر اساس به روزترین روشهای دنیای ورزش ، توسط متخصص فیتنس با تحصیلات آکادمیک و تجربه عملی ، توسط مجموعه آقا و خانم فیت در اختیار شما قرار می گیرد.

فیتنس کلمه ای است که این روزها در همه جا می شنویم .

فیتنس یا همان تناسب اندام شیوهای از زندگی است که بر سلامت جسمانی – بهبود قلب و عروق –تقویت عضلات و افزایش انعطاف پذیری کل بدن تاکید دارد .

فیتنس در سلامت فردی و اجتماعی اهمیت زیادی دارد .

فانکشنال یکی از سیستم های تمرینی ارایه شده توسط مربی فیتنس برای بهبود عملکرد می باشد که در گروه فیتنس قرار گرفته و کمک به تناسب اندام می کند.

بهترین برنامه فیتنس

فرایند فیتنس در زندگی :

استقامت قلبی – عروقی

انعطاف پذیری

حفظ تعادل بدن

بهبود عملکرد

امروزه میلیونها نفر در سرتاسر دنیا برای افزایش عضلات خود تمرین می کنند برخی برای زیبایی اندام و برخی برای بهبود عملکرد ورزشی .

بیش از نیمی از مردم دنیا در سنین پیری به سارکوپنیا (از دست دادن عضلات یا افزایش  سن ) دچار می شوند که با بیماری های مزمن بسیاری در ارتباط است .

به منظور درک و شناخت عوامل موثر در دستیابی به بالاترین سطح عضلانی اطلاعات و دانش پایه ای از اینکه چگونه بدن به استرس های ورزشی پاسخ می دهد و خود را سازگار می کند ضروری می باشد.بحث دقیق ومفصل درباره دانش افزایی فیتنس به درک پایه ای از سیستم عصبی عضلانی نیاز دارد به خصوص اثر متقابل بین اعصاب و عضلات است که به تولید نیرو و حرکت  انسان منجر می شود.

معمولا دیده شده تعداد بسیاری از مردم علاقمند به انجام تمریمنات موثر و بهتر برای  رویکرد بهتر عضلات هستن که میتوانند فیتنس رو انتخاب کنید و از قدرت بهینه برای رسیدن به اهداف وتناسب اندام خوب استفاده کنند .

تمرینات مقاومتی ترکیبی از پاسخ ها و سازگاری های عصبی و عضلانی می باشند اگر چه بعد از یک جلسه تمرین مقاومتی افزایش سنتز پروتین مشاهده شده است .

اما تغییرات در سایز عضلات حتی بعد از چندین هفته تمرین مقاومتی منظم نیز به طور چشمگیری مشاهده نمی شود علاوه بر این رشد و تجمع محسوس پروتیین های عضلانی در نظر گرفته می شود .

به طور کلی بعد از گذشت چندین ماه مشاهده خواهد شد فاز اول تمرین باید روی الگوهای حرکتی مورد نیاز برای عملکرد ورزشی تمرکز داشته باشد. بنابراین در ابتدا باید یک برنامه حرکتی کلی طراحی شود سپس با پیشرفت تدریجی ورزشکار تمرینات در قالب یک  برنامه هماهنگی عصبی عضلانی تدوین کنید در نهایت اجرای این برنامه ها الگوی حرکتی کارآمد می باشد که اجازه می دهد نیروی بیشتری حین اجرای حرکات به کار برده می شود.

تمرینات هم زمان یا کانکارنت :

اغلب به منظور افزایش چربی سوزی افزایش عملکرد یا هر دو تمرینات هوازی و مقاومتی با هم ترکیب می شوند ای استراتژی که به تمرینات کانکارنت شهرت پیدا کرده است تاثیر مثبتی روی کنترل وزن دارد

برای یک تناسب اندام خوب شما نیاز دارید با ما فیت بشید چون ما بهترین رویکرد رو  برای لایف استایل شما فراهم میکینم

منبع

هایپر تروفی (دکتر برد شونفلد )

تمرینات قدرتی (برت کانترراس)

آخرین خبرهای ما

برای دریافت برنامه فیتنس  تماس بگیرید

تماس + تلگرام + واتس اپ

09122054471
Call Now Buttonتماس بگیرید